Кікбоксери з Кривого Рогу вибороли першість на Кубку Світу у Будапешті

19 Червня 2023, 20:00 Поділитися

З 15 по 18 червня у м. Будапешт (Угорщина) проходив 28 Кубок Світу з кікбоксингу WAKO. У змаганнях взяли участь 43 країни та близько 3 000 спортсменів. У складі збірної України були і криворіжці, вихованці однієї з ДЮСШ міста. Вони продемонстрували чудові результати і повернулися з нагородами. Про це стало відомо із соціальних мереж.

Збірна України показала чудовий результат на 28 Кубку Світу з кікбоксингу WAKO, що проходив у Будапешті, Угорщина. У цих змаганнях взяли участь 3 009 спортсменів із 43 країн. До складу нашої збірної увійшли вихованці ДЮСШ №2, які гідно представили нашу країну та місто і вибороли найвищі нагороди.

Назарій Вінніченко здобув золото у розділі лоу-кік та ваговій категорії 57 кг. За правилами у цьому розділі обмежені варіанти ударів та не можна бити колінами.

Станіслав Вінніченко отримав срібло у ваговій категорії 57 кг. Олександра Птухова посіла другу сходинку у ваговій категорії 56 кг. Вони змагалися у розділі К-1, де дозволено більше різних ударів і можна бити колінами.

Вітаємо чемпіонів та їх тренера Віталія Білика з чудовими результатами та бажаємо ще більше майбутніх перемог.