Плаче вся Україна: Кривий Ріг попрощався із жертвами ракетного удару по місту
Сьогодні місто попрощалось парубками, які загинули на продуктовому складі, по якому в ніч на 13 червня влучила одна із російських ракет. Провели у останню путь родичі та близькі Віктора Толстова, Данила Корнілова, Андрія Рихеля, Владислава Кузнецова, Антона Бабіча. Загиблим було трохи більше 20 років. Усе місто в досі сумує через жахливу втрату.
![Плаче вся Україна: Кривий Ріг попрощався із жертвами ракетного удару по місту](/images/16x9/photo_2023-06-15_12-29-28_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
15 червня у Кривому Розі місце останнього спочинку знайшли загиблі внаслідок ракетної атаки окупантів. Знайомі запам’ятали молодих хлопців дуже гарними людьми.
Віктор Толстов був глибоко віруючою людиною. Відвідував церкву. Він назавжди залишиться 23-річним у пам’яті близьких.
«Це був дуже добрий чоловік, який строїв займався благодійністю, який фасував пакети, коли ми їх відправляли в деокуповані міста. Це дитина, яка не знала, що таке алкоголь та паління. Він однокласник моєї дочки. І дуже боляче дивитися на те, що сталось. Його вбила російська нечисть. Зараз Україна плаче за своїми синами», - сказав на прощанні знайомий родини Сергій Драгунов.
Данилу Корнілову був всього 21 рік, коли російська ракета обірвала його життя. Він спішив жити: навчався, працював, виховував маленького сина. Рідні отримали незагойну рану на все життя.
«Дуже вихований, спокійний хлопець був. Дуже хороший, таких вже мало», - розповідає бабуся загиблого Любов Анатоліївна.
Тільки з кращого боку Данила знали і в університеті. «Він як студент був гарний хлопець і як людина – молодець», - говорить ректор ДУЕТу Андрій Шайкан.
Якби не ворожа ракета Данило завтра захищав би дипломну роботу. Тим, що сталося, шоковані усі: і рідні, і знайомі, і викладачі. Керівник з Києва досі не може повірити, що більше не побачить Данила, адже зовсім нещодавно спілкувався зі студентом, готував його до захисту.
У загиблого залишилась цивільна дружина і син, якому всього лише 1 рік і 3 місяці.
Також цього дня попрощалися з трьома друзями, що працювали разом на тому ж складі, у який влучила російська ракета. Владислав Кузнецов, Андрій Рихель, Антон Бабіч мешкали у селі Вільне, де тепер пліч-о-пліч спочиватимуть на кладовищі. Їх родини об’єднало спільне горе, яке принесла у наше місто росія.
Редакція «Першого міського» висловлює щирі співчуття родинам, друзям та усім, кому пощастило знати загиблих.
Віктор Толстов був глибоко віруючою людиною. Відвідував церкву. Він назавжди залишиться 23-річним у пам’яті близьких.
«Це був дуже добрий чоловік, який строїв займався благодійністю, який фасував пакети, коли ми їх відправляли в деокуповані міста. Це дитина, яка не знала, що таке алкоголь та паління. Він однокласник моєї дочки. І дуже боляче дивитися на те, що сталось. Його вбила російська нечисть. Зараз Україна плаче за своїми синами», - сказав на прощанні знайомий родини Сергій Драгунов.
Якби не ворожа ракета Данило завтра захищав би дипломну роботу. Тим, що сталося, шоковані усі: і рідні, і знайомі, і викладачі. Керівник з Києва досі не може повірити, що більше не побачить Данила, адже зовсім нещодавно спілкувався зі студентом, готував його до захисту. У загиблого залишилась цивільна дружина і син, якому всього лише 1 рік і 3 місяці. Також цього дня попрощалися з трьома друзями, що працювали разом на тому ж складі, у який влучила російська ракета. Владислав Кузнецов, Андрій Рихель, Антон Бабіч мешкали у селі Вільне, де тепер пліч-о-пліч спочиватимуть на кладовищі. Їх родини об’єднало спільне горе, яке принесла у наше місто росія.
Редакція «Першого міського» висловлює щирі співчуття родинам, друзям та усім, кому пощастило знати загиблих.
![](/img/2023-06/15/1686827250-photo_2023-06-15_11-37-13 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827258-photo_2023-06-15_11-37-14 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827264-photo_2023-06-15_11-37-16 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827270-photo_2023-06-15_11-37-17 (2) копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827276-photo_2023-06-15_11-37-17 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827281-photo_2023-06-15_11-37-25 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827287-photo_2023-06-15_11-37-36 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827293-photo_2023-06-15_11-37-42 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827301-photo_2023-06-15_12-29-24 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827307-photo_2023-06-15_12-29-26 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827317-photo_2023-06-15_12-29-29 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827323-photo_2023-06-15_12-29-33 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827330-photo_2023-06-15_12-29-48 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827337-photo_2023-06-15_12-31-17 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827344-photo_2023-06-15_13-14-31 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827350-photo_2023-06-15_13-14-33 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827358-photo_2023-06-15_13-14-34 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827364-photo_2023-06-15_13-14-35 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827371-photo_2023-06-15_13-14-36 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827378-photo_2023-06-15_13-14-37 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827384-photo_2023-06-15_13-14-40 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827389-photo_2023-06-15_13-14-42 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827395-photo_2023-06-15_13-14-43 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827401-photo_2023-06-15_13-14-44 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827406-photo_2023-06-15_13-14-45 копия.jpg)
![](/img/2023-06/15/1686827412-photo_2023-06-15_13-14-46 копия.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)