Спортсменка з Кривого Рогу виборола призове місце на змаганнях у Дніпрі

11 Червня 2023, 21:20 Поділитися

11 червня стартував Другий етап Кубка Дніпра з плавання. Змагання проходили у Палаці водних видів спорту. Команда від ДЮСШ №1 приєдналася до заходу. Вихованка спортивної школи виборола першість.

У місті Дніпро проходив Другий етап Кубка з плавання. Учасники зібралися у Палаці водних видів спорту «Метеор». Де учасники змагалися у різних видах плавання на різних дистанціях.

Вихованка ДЮСШ №1 Аліна Маєвська виборола перше місце, пропливши дистанцію 50 метрів у стилі брас, ставши першою у віковій групі дівчат 2014 року народження та молодше.

До змагань Аліну готували тренери Є. Чорний та Т. Щіпакова.
    Редакція «Першого міського» вітає спортсменку, родину та тренерів!