На міському чемпіонаті з плавання спортсмени ДЮСШ№1 здобули 44 медалі

5 Червня 2023, 19:10 Поділитися СПОРТ

Днями у Кривому Розі відбувся міський чемпіонат з плавання на базі КПНЗ «ДЮСШ№1». До участі приєдналися вихованці різних закладів міста. Чемпіонів нагородили дипломами та медалями.

У басейні ДЮСШ№1 пройшов дводенний чемпіонат міста з плавання серед юнаків та юніорів. Спортсмени демонстрували високі досягнення та змагалися за першість у різних стилях та на різних дистанціях. Переможці отримали дипломи та медалі від організаторів.

32 спортсмена з ДЮСШ№1 посіли призові місця. Арсеній Головань переміг у запливі на дистанцію 100 м вільним стилем та батерфляєм. Також він отримав срібну медаль за 400 м та бронзову за 200 вільним стилем та 50 м – батерфляєм.

Рінат Дарага здобув золоту медаль у запливі на 200 м комплексним плаванням та срібну – 200 м на спині.

Олег Камека переміг одразу на трьох дистанціях 50, 100 та 200 метрів брасом. Здобув бронзу у запливі 200 м комплексним плаванням.

Марія Купира здобула перше місце у запливах на 50 та 100 м вільним стилем та 400 метрів комплексним плаванням. Посіла друге місце у запливі на 200 м комплексним плаванням та 50 – батерфляєм.

Микита Малахов здобув першість у плаванні на спині, дистанція 200 м.

Ярослав Миколаївський здобув золоту медаль у запливі на 50 м вільним стилем, та срібні на запливах 100 м вільним стилем, 50 – на спині, 50 – батерфляєм, 200 м комплексним плаванням.

Данило Сологуб нагороджений дипломом переможця у запливах 200 м комплексним плаванням та 50 м на спині. Отримав срібну медаль за 50м батерфляєм.

Влад Сілкін зайняв перше місце у запливі на 400 м та друге місце за 200 м комплексним плаванням.

Дарина Чорна здобула золото на дистанції 800 м, срібло на 400 м та бронзу за 50 м вільним стилем.

Срібним призерами стали:

Віктор Гулевич у запливі на 50 м брасом.

Тимофій Кучер на дистанції 50 м брасом.

Ігор Супрун на дистанціях 100 та 800 м вільним стилем і здобув бронзу за 400 м тим же стилем.

Микита Подорван за 100-метрівку брасом та третє місце на цій же дистанції батерфляєм.