Спортсменка з Кривого Рогу виборола бронзу на чемпіонаті України з легкої атлетики

5 Червня 2023, 18:08 Поділитися СПОРТ

З 3 по 4 червня у Львові проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики, в якому взяла участь і юна криворіжанка Ельза Мосейчук. Дівчина здобула третє місце та привезла додому бронзову медаль. Про це повідомили на сторінці Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради у соцмережі.

Протягом дня у Львові молоді спортсмени боролися за перемогу на командному чемпіонаті України з легкої атлетики. На цьому престижному змаганні бронзову медаль на дистанції 400 метрів з бар'єрами здобула вихованка ДЮСШ №7.

Досягла успіхів криворіжанка завдяки власній праці під пильним наставництвом тренерки Людмили Худик.