Нацгвардієць із Кривого Рогу переміг на міжнародному турнірі з легкої атлетики в Чехії

5 Червня 2023, 22:20 Поділитися

Міжнародний турнір з легкої атлетики проходив у місті Турнов, Чехія, наприкінці травня. На змагання прибули близько 300 легкоатлетів з різних країн. Серед українських спортсменів був і криворізький військовий, який здобув призове місце у своїй категорії.

Наприкінці травня у Чехії відбувся Міжнародний турнір Memorial Ludvíka Daňka 2023. До міста Турнов на змагання прибули близько 300 легкоатлетів з України, Словаччини, Польщі, ПАР, Ямайки та, власне, Чехії.

Криворіжець Денис Нечипоренко виборов перше місце, подолавши дистанцію в 400 метрів з бар’єрами за 52,63с.

Чоловік має за плечима багате спортивне минуле. Почав займатися спортом ще в шість років. Спочатку зацікавився спортивною гімнастикою та згодом став легкоатлетом. Сьогодні Денис – майстер спорту України з легкої атлетики.

З 24 лютого 2022 року Денис служив у складі підрозділу оперативного призначення і разом з побратимами звільняв Херсонську область від окупантів. Та тренуватися не припиняв, аби завжди бути у формі. Це дозволило Денису у вересні 2022 року взяти участь у чемпіонаті України з легкої атлетики.

«Навіть на змаганнях я постійно слідкую за новинами, за справами моїх побратимів, тримаю бойовий настрій! Війна не оминула жодного українця і ми будемо боротися за перемогу!», - відзначає спортсмен.

За словами Дениса інші учасники та вболівальники на чемпіонаті виражали щиру підтримку Україні.