Кривий Ріг підтримує свої нових мешканців: гуманітарний штаб «Зарічний» відновив видачу продуктових наборів переселенцям
23 травня гуманітарний штаб «Зарічний» відновив видачу продуктових наборів зареєстрованим та проживаючим у Кривому Розі вимушеним переселенцям. Наразі кожен пакунок розрахований на родину до чотирьох людей та важить близько 17 кг. В ньому, завдяки фінансуванню від британської фундації We help Ukrainians, зібрані всі продукти першої необхідності. За яких умов та яким категоріям ВПО надається ця продуктова допомога, розповіли представниці громадської організації.
![Кривий Ріг підтримує свої нових мешканців: гуманітарний штаб «Зарічний» відновив видачу продуктових наборів переселенцям](/images/16x9/photo_2023-05-23_17-11-37.jpg)
«На сьогодні ми отримали 500 наборів від британського благодійного фонду для переселенців, що мешкають у Кривому Розі. Цей фонд нам зараз дуже допомагає бо нашим людям це вкрай необхідно, - зазначає представниця гуманітарного штабу «Зарічний» Алла Паламарчук. - Один набір розрахований на чотири людини на місяць та важить близько 17 кг. В нього входять крупи, макарони, каші, соняшникова олія, консервоване м'ясо, згущене молоко, цукор, чай та печиво».
Для отримання пакунку переселенцям необхідно мати при собі відповідні документи – довідку ВПО, паспорт, ідентифікаційний код. При цьому з моменту попереднього отримання допомоги має пройти не менше 30 днів. При цьому зовсім не важливо в якому районі міста зараз мешкає переселенець та з якого постраждалого населеного пункту він приїхав.
Наприклад, Єлизавета та її дворічний син Артем одні з перших, хто завітав за продуктовою допомогою. В квітні минулого року вони виїхали з Волновахи Донецької області. Переїзд родина перенесла важко, і така допомога для них дуже доречна.
«Допомога необхідна, особливо зараз, адже закриваються багато гуманітарних штабів. До цього ми жили в іншому районі, і там вже не надають гуманітарку. Цей фонд вже мабуть один з останніх, хто допомагає. – розповідає пані Єлизавета. – Тому ми дуже вдячні за це. Тепер будемо куштувати смаколики і дякувати. З дому ми виїжджали важко. Було дуже страшно. Дуже хочеться щоб більше ніхто з наших людей не стикався із таким».
До речі, до вагітних відвідувачок та мам із малечею у громадській організації підготувались заздалегідь. Для них під час видачі продуктової допомоги зробили окрему чергу аби жінки якомога менше часу витрачали на отримання пакунку. Окрім того, у подарунок для дітлахів у наявності є різноманітні іграшки.
Працює гуманітарний штаб з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00 години за адресою 4-й Зарічний, 30а, на території ринку «Габро».
А дізнатись про наступні акції з видачі гуманітарних проднаборів для нових криворіжців - переселенців доволі просто. Усі новини й важливі повідомлення громадська організація розміщує на своїх офіційних сторінках в Фейсбуці та в Інстаграмі.
![](/img/2023-05/23/1684851478-photo_2023-05-23_17-11-14.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684851508-photo_2023-05-23_17-11-27.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684851522-photo_2023-05-23_17-11-28.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684851589-photo_2023-05-23_17-11-32.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684851617-photo_2023-05-23_17-11-30.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684851735-photo_2023-05-23_17-11-39.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684851772-photo_2023-05-23_17-11-17.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684852528-photo_2023-05-23_17-11-22.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)