Підгузки, молоко, дитяче харчування: у Кривому Розі ГО «Набат Кривбас» допомагає сім’ям, котрі цього потребують
У Кривому Розі громадська організація «Набат Кривбас» допомагає сім’ям, що опинилися в скрутному становищі. Тільки у жовтні допомогу отримали 52 родини. Підтримує волонтерський рух і Військова адміністрація Кривого Рогу.
![Підгузки, молоко, дитяче харчування: у Кривому Розі ГО «Набат Кривбас» допомагає сім’ям, котрі цього потребують](/images/16x9/photo_2022-10-24_17-59-11.jpg)
ГО «Набат Кривбас» під керівництвом Вікторії Третяк створена для того, щоб допомагати людям, що переживають тяжкі часи. Волонтери допомагають всім, хто до них звертається, зазвичай це переселенці з Херсонської, Донецької та Харківської областей. Громадська організація також допомагає і родинам з Кривого Рогу. Організація виконує не тільки координаційну допомогу, а й надає гуманітарну.
ГО «Набат Кривбас» допомагає сім’ям з дітьми, багатодітнім або майбутнім матусям, які звертаються за допомогою. Видають набори, де є речі, що вкрай необхідні – це підгузки, молоко, дитячий шампунь, харчування та інше. З кожним місяцем переселенців стає більше, відповідно і зростає потреба в допомозі. У жовтні ГО «Набат Кривбас» допомогла вже 52 сім’ям, а загалом за місяць ця цифра сягає близько 100. До того ж, організація допомагає продуктами харчування, надають юридичну та психологічну допомоги.
Розфасовкою і упаковкою наборів з гуманітарною допомогою займається волонтерка Світлана, яка зазначає, що люди дуже задоволені допомогою та дуже вдячні за підтримку.
«По-перше, хочу подякувати Військовій адміністрації Кривого Рогу, до якої ми звернулися за допомогою у вигляді підгузків, молока, дитячого шампуню та харчування. До нас стали все більше звертатися майбутніх матусь, батьки новонароджених. Зараз дуже дорогі ці товари. Ми написали та відправили заявку і нам надали цю можливість допомагати. В середньому за місяць простягаємо руку в середньому 100-120 сім’ям», - зазначила заступниця голови ГО «Набат Кривбас» Тетяна Куц.
Звернутись по допомогу можна, попередньо зателефонувавши до ГО: (067) 545-45-27, (098) 040-84-04.
![](/img/2022-10/24/1666623600-photo_2022-10-24_17-59-13 (2).jpg)
![](/img/2022-10/24/1666623592-photo_2022-10-24_17-59-12.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666623610-photo_2022-10-24_17-59-13.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666623616-photo_2022-10-24_17-59-14.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666623630-photo_2022-10-24_17-59-15.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666623640-photo_2022-10-24_17-59-16.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666623645-photo_2022-10-24_17-59-17.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666623657-photo_2022-10-24_17-59-19 (2).jpg)
![](/img/2022-10/24/1666623664-photo_2022-10-24_17-59-19.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666623670-photo_2022-10-24_17-59-25.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666623675-photo_2022-10-24_17-59-26.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666623682-photo_2022-10-24_17-59-27.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)