Шістнадцять призових місць Відкритого всеукраїнського турніру з тхеквондо на рахунку криворізьких спортсменів
На вихідних у Рівному проходив Відкритий всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Західний п'єдестал». Цього року спортивний захід зібрав більше 400 спортсменів та команди з різних куточків України. В ньому взяли участь представники криворізької ДЮСШ №2 і вибороли 16 нагород різного ґатунку. Їх спортивними досягненнями поділилися у виконкомі Інгулецької райради.
![Шістнадцять призових місць Відкритого всеукраїнського турніру з тхеквондо на рахунку криворізьких спортсменів](/images/16x9/photo_2023-05-23_11-43-47.jpg)
У турнірі «Західний п'єдестал» 17 тхеквондистів Інгулецького району Кривого Рогу на чолі із тренеркою Оленою Мардяш гідно представили місто та завоювали 16 призових місць. На рахунку представників ДЮСШ №2 десять золотих, п’ять срібних та одна бронзова особиста нагорода. Окрім того, на турнірі Руслан Ліхачов ще виконав нормативи кандидата в майстри спорту України.
У командному заліку, на жаль, нашим спортсменам вдалося посісти лише четверте місце.
![](/img/2023-05/23/1684831576-photo_2023-05-23_11-44-04.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831583-photo_2023-05-23_11-44-07.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831589-photo_2023-05-23_11-44-09.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831596-photo_2023-05-23_11-44-12.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831603-photo_2023-05-23_11-44-14.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831611-photo_2023-05-23_11-44-17.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831620-photo_2023-05-23_11-44-20.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831627-photo_2023-05-23_11-44-22.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831634-photo_2023-05-23_11-44-24.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831641-photo_2023-05-23_11-44-27.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831649-photo_2023-05-23_11-44-29.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831655-photo_2023-05-23_11-44-32.jpg)
![](/img/2023-05/23/1684831662-photo_2023-05-23_11-44-35.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)