Не тільки всеукраїнський, а й міжнародний успіх плавців з Кривого Рогу: вихованець ДЮСШ №10 здобув відзнаку на змаганнях у Польщі

19 Травня 2023, 23:00 Поділитися СПОРТ

Нещодавно у Польщі проходили міжнародні змагання із плавання, у яких взяло участь чимало спортсменів із всієї Європи. Показати свої вміння та позмагатися за відзнаки із ними взявся й криворіжець Олег Саєнко – вихованець ДЮСШ №10. Хлопець продемонстрував чудовий результат та посів призове місце, про що повідомляє школа плавця на своїй сторінці в соцмережі.

13 травня в одному із спортивних комплексів польського Ґданську стартували «Балтійські олімпійські надії», на яких змагалися найкращі плавці з усієї Європи. Проведення таких змагань уже стало традиційним, а торік одразу із п’ятьма відзнаками на них тріумфувала криворіжанка Софія Куликівська.

Цьогоріч представляти Україну, Кривий Ріг та рідну ДЮСШ №10 до Польщі відправився Олег Саєнко. Хлопець показав чудовий результат, здолавши 50-метрівку в стилі брас менше ніж за 40 секунд. Результат спортсмена склав 39,69 секунд, що дозволило йому посісти друге місце у заліку та отримати заслужене срібло.

Готувала до змагань криворіжця досвідчена тренерка та наставниця Тетяна Куликівська.