Юні криворізькі інженери продемонстрували свої таланти у авіамоделюванні

16 Квiтня 2023, 13:50 Поділитися

14 квітня у Кривому Розі відбувся міський конкурс з авіамоделювання «Весняні ластівки-2023». Активними учасниками та переможцями змагань стали вихованців гуртка «Стендове моделювання» Центру позашкільної освіти «Зміна».

Авіамоделювання – поширений вид технічної творчості та спорту, який допомагає ознайомитися зі світом авіації. Щорічно у Кривому Розі проходить конкурс «Весняні ластівки-2023», що присвячений саме цьому виду творчості.

Цьогоріч активними учасниками змагань стали вихованці гуртка «Стендове моделювання» ЦПО «Зміна». Юні криворізькі інженери продемонстрували свою майстерність у класі моделей F-1-N. У віковій категорії до 12 років третє місце посів Дамир Соколов, а у віковій категорії до 14  – срібло у Ярослава Лотоцького.

За результатами змагань у командному заліку вихованці гуртка «Стендове моделювання» посіли друге місце.