Жіноча команда «Кривбасу» у важкому протистоянні із суперницями з «Колосу» поступилися з мінімальним рахунком

15 Квiтня 2023, 18:38 Поділитися СПОРТ

15 квітня ЖФК «Кривбас» приймала вдома на стадіоні «Гірник» гостей – ковалівський «Колос». Футбольний двобій між двома командами проходив у рамках 16 туру Вищої Ліги України. Гра закінчилася поразкою червоно-білих, з рахунком 0:1.

15 квітня професійний жіночий футбол повернувся на стадіон «Гірник». Цього дня там вперше із початку сезону грала домашній матч ЖФК «Кривбас». Суперницями криворіжанок в рамках 16 туру Вищої Ліги України стали спортсменки «Колосу» із Ковалівки, що на Київщині.

Суперниці червоно-білих були непрості. ЖФК «Колос» - фіналістки минулого розіграшу Кубку України. Після початку весняної частини чемпіонату ковалівчанки здобули вже три перемоги: над «Динамо» (1:0), «Вересом» (3:0) та «Ладомиром» (4:0). Перервати переможну весняну серію «Колоса» спромоглася лише теперішній лідер, «Ворскла» в 14 турі з рахунком 0:4.

Але і «Кривбасу» було чим похизуватися. Останні матчі закінчувалися для суперниць команди із Кривого Рогу повним розгромом: для «Динамо» (5:0), «Шахтаря» (5:0), «Атекса» (16:0). Перемогою закінчився і матч першого кола з «Колосом», щоправда – з мінімальним рахунком.

На останніх хвилинах додаткового часу матчу футболістки «Колосу» забили у ворота червоно-білих. Тож гра закінчилася поразкою ФК «Кривбас» з рахунком 0:1.

Далі на криворіжанок чекає, найважчий матч чемпіонату. В неділю 23 квітня «Кривбас» на виїзді зустрінеться із теперішнім лідером «Ворсклою».