Перша поразка за місяць: «Кривбас» поступився закарпатському «Минаю» з мінімальним рахунком 0:1

14 Квiтня 2023, 18:30 Поділитися

14 квітня на стадіоні в закарпатському селищі Минай однойменна команда приймала гостей – наш «Кривбас». Футбольний поєдинок між ними проходив в рамках 21 туру Української Прем’єр-ліги. Криворіжці, пропустивши швидкий гол на перших хвилинах зустрічі, так і не змогли відігратися. Попри всі контратаки «червоно-білих» оборона закарпатців встояла, а матч так і закінчився з їх мінімальною перевагою.

14 квітня «Кривбас» в рамках 21 туру Української Прем’єр-ліги в гостях грав із «Минаєм» з однойменного закарпатського селища. Уже в перші хвилини матчу на криворіжців чекав неприємний сюрприз – одна із атак суперника на четвертій хвилині протистояння закінчилася забитим м’ячем.

Гравці «Кривбасу» змогли швидко вирівняти гру та горіли великим бажанням вирівняти і рахунок. Але оборона «Минаю» трималася міцно. Ближче до кінця матчу криворіжці буквально притисли суперників до воріт, але реалізувати жодну нагоду у гольовий момент так і не змогли.

Швидкий м’яч «Минаю» виявився переможним: гра завершилася із рахунком 0:1. Відігратися після неочікуваної поразки «Кривбас» матиме змогу уже наступної неділі, 23 квітня. Цього дня «червоно-білі» гратимуть із одеським «Чорноморцем» на криворізькому полі.

Нагадаємо, минулий матч «Кривбасу» також завершився з рахунком 1:0, але на користь криворіжців (https://one.kr.ua/news/46665).