Криворізький спортсмен виборов бронзу на Чемпіонаті України з плавання

26 Лютого 2023, 22:20 Поділитися

Три дні тривали змагання серед плавців з різних куточків держави, зокрема й з нашого міста. Вихованець міської ДЮСШ №1 Олег Камека показав гарний результат під час запливу й посів почесне ІІІ місце. Таку інформацію розмістили у соцмережах позашкільного закладу освіти.

З 22 по 25 лютого тривав Чемпіонату України з плавання серед молоді та юніорів. Змагання провели на базі басейну «Купава 50 м» у Броварах. До турніру долучились найкращі плавці зі всієї держави, демонструючи свої вміння та навички у різних дисциплінах і на різних дистанціях.

Взяв участь й чемпіонаті й вихованець криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №1. За результатами змагань, Олег Камека посів почесне ІІІ місце у категорії «50 метрів брас, хлопці». Плавець фінішував з результатом 0:31.21. Готували до змагань хлопця тренери Тетяна Щипакова та Олег Ржепецький.

Нагадаємо, спортсмени й спортсменки з Кривого Рогу посіли переможні місця на онлайн-турнірі з шахів.