Три нагороди здобули спортсмени з Кривого Рогу на Чемпіонаті України з легкої атлетики

21 Лютого 2023, 13:13 Поділитися СПОРТ

Два дні тривали всеукраїнські змагання з легкої атлетики, в якому брали участь спортсмени з різних куточків держави, зокрема й з нашого міста. Двоє криворіжців чудово виступили на турнірі та здобули дві золоті медалі й одну срібну. Таку інформацію оприлюднили у соцмережах виконкому Довгинцівської райради.

З 17 по 19 лютого в столиці провели Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді та дорослих. Долучитись мали змогу всі бажаючі спортсмени в межах вікових категорій та дистанцій. Взяли участь й вихованці криворізької дитячо-юнацької школи №9.

За результатами змагань Станіслав Коваленко став чемпіоном України з бігу на дистанцію 60 м серед дорослих. Також хлопець виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу і його обрали до збірної команди для участі у чемпіонаті Європи. Крім того, Евеліна Заіка здобула золоту медаль в естафеті 4х400 м серед молоді, а також посіла третю сходинку змагань в естафеті 4х400 м серед дорослих.

Тренерами легкоатлетів є Жорж Каруца та Катерина Редченко.

Нагадаємо, золоту, срібну й бронзову медалі здобули криворізькі спортсменки на Чемпіонатах України з легкої атлетики та багатоборств.