Бокс, кікбоксинг та вільна боротьба: 30 призових місць посіли спортсмени з Кривого Рогу на трьох чемпіонатах

20 Лютого 2023, 22:00 Поділитися СПОРТ

20 лютого стали відомі результати трьох змагань, в яких брали участь криворізькі спортсмени. Вихованці міської ДЮСШ №2 боролись за першість на чемпіонатах Кривого Рогу з кікбоксингу та боксу, а також в межах турніру з вільної боротьби в Полтаві. Хлопці й дівчата здобули 30 нагород, а стало відомо про це із соцмереж виконкому Інгулецької райради та самої спортивної школи.

Цими вихідними відбувся Чемпіонат Кривого Рогу з кікбоксингу WAKO. Змагання провели на базі спортивного клубу «Барс», а долучитись мали змогу всі бажаючі в межах вагових й вікових категорій. Серед учасників були вихованці криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №2. За результатами чемпіонату, наші земляки здобули по шість І та ІІ місць, а також п’ять бронзових медалей. Такі нагороди здобули кікбоксери під наставництвом тренера Віталія Білика.

На цьому спортивні здобутки криворіжців не скінчились. Наші спортсмени також гарно виступили й на ХХХ Відкритому обласному турнірі з вільної боротьби серед кадетів та кадеток. Змагання провели в Полтаві й присвятили пам'яті дворазового чемпіона світу Івана Шемякіна. Професійне журі високо оцінило криворіжців з ДЮСШ №2 й присудило їм почесні місця, зокрема:
    – І місце – Каміла Кучма в/к 40кг, Валерія Луценко в/к 49 кг, Єлизавета Луценко в/к 53кг;
    – ІІ місце – Сабір Гараєв в/к 71кг;
    – ІІІ місце – Олександра Жулідова в/к 61 кг, Ростислав Луценко в/к 60 кг.

Готували до змагань борців та борчинь тренери Олександр Подольський та Олександр Лозний.

Крім того, 18 лютого провели Відкритий чемпіонат Кривого Рогу боксерського клубу «Лідер». За перемогу змагались юнаки 13-14 років й юніори 15-16 років. Змагання провели на базі криворізької ДЮСШ №1. В змаганнях також брали участь вихованці спортивної школи №2. В команді було сім боксерів, котрі здобули п’ять перших та два других місця. Тренером є Юрій Лазаренко.

Нагадаємо, на Чемпіонаті Кривого Рогу з настільного тенісу шість призових місць посіли вихованці міської спортивної школи №8.