П’ять нагород здобули спортсмени з Кривого Рогу на Чемпіонаті області з настільного тенісу

26 Лютого 2023, 18:23 Поділитися СПОРТ

25 лютого в обласному центрі влаштували змагання за першість з настільного тенісу. До турніру долучились і криворізькі спортсмени, котрі посіли п’ять призових місць. Про нові спортивні здобутки стало відомо із соцмереж ДЮСШ №8.

25 лютого відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з настільного тенісу серед кадетів до 15 років. Боротьбу за призові місця провели в одному зі спортивних комплексів у Дніпрі. Взяти участь могли всі бажаючі спортсмени як особисто, так й в парах. Долучились до чемпіонату й вихованці криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №8.

За результатами змагань Дар’я Ковальова посіла І місце у категоріях «Особисте» й «Пара жіноча», а ІІ місце здобула в «Змішана пара». Іван Поспілько зайняв другу сходинку чемпіонату в «Змішаній парі», а бронзу здобув за виступ в «Парі чоловічій». Тренером дівчини й хлопця є Микола Зайцев.