У Кривому Розі визначили переможців відкритого міського чемпіонату з більярду
На вихідних у нашому місті пройшли змагання з більярду, до яких долучилось з десяток спортсменів. Загалом визначили чотирьох переможців. Таку інформацію опублікував у соцмережах голова представництва Дніпропетровської області федерального спортивного більярду України Олег Пудовкін.
![У Кривому Розі визначили переможців відкритого міського чемпіонату з більярду](/images/16x9/photo_2023-01-16_18-12-47.jpg)
З 14 по 15 січня тривав Відкритий чемпіонат Кривого Рогу з більярду. Змагання провели в стінах клубу «Піраміда». Спортсмени змагались за першість з комбінованої піраміди. За результатами наступні більярдисти посіли призові місця:
– І місце – Владислав Косогов;
– ІІ місце – Федір Жданов;
– ІІІ місце – Артем Буданцев, Максим Бондарчук.
Крім того, третину призового фонду змагань направили на потреби наших військових, які мужньо боронять нашу державу від ворогів.
– І місце – Владислав Косогов;
– ІІ місце – Федір Жданов;
– ІІІ місце – Артем Буданцев, Максим Бондарчук. Крім того, третину призового фонду змагань направили на потреби наших військових, які мужньо боронять нашу державу від ворогів.
![](/img/2023-01/16/1673885884-photo_2023-01-16_18-12-32.jpg)
![](/img/2023-01/16/1673885890-photo_2023-01-16_18-12-42.jpg)
![](/img/2023-01/16/1673885897-photo_2023-01-16_18-12-45.jpg)
![](/img/2023-01/16/1673885903-photo_2023-01-16_18-12-50.jpg)
![](/img/2023-01/16/1673885911-photo_2023-01-16_18-12-53.jpg)
![](/img/2023-01/16/1673885917-photo_2023-01-16_18-12-56.jpg)
![](/img/2023-01/16/1673885924-photo_2023-01-16_18-12-58.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)