Вихованці футбольної академії «Кривбас» перемогли на турнірі з мініфутболу, що проходив у Кривому Розі

5 Січня 2023, 18:00 Поділитися

4 та 5 січня на полях критого манежу Академії «Кривбас», проходив традиційний для зимових канікул, уже 23-й за ліком, турнір з мініфутболу серед дітей. Взяли участь у змаганнях вісім команд з різних районів міста. Перше місце уже другий рік поспіль посіли вихованці футбольної академії.

Турнір започаткували для вшанування пам’яті дитячого тренера Павла Тимофійовича Дудника. Стартували дитячі футбольні змагання 4 січня на полях академії ФК «Кривбас». За перше місце змагались вісім місцевих команд. Усі сім районів Кривого Рогу були представлені окремими командами. Брали участь у турнірі і одразу дві команди Академії «Кривбас»: діти 2012-го року народження представляли Саксаганський район, а команда футболістів 2013-го року народження стала восьмим та заключним учасником турніру.

У першому турі усі команди поділили на дві групи, які грали між собою. Команди, які посіли перші місця у своїх групах виходили до другого фінального туру, де визначали між собою переможця турніру. Перший тур проходив 4 січня. Обидва перших місця у своїх групах зайняли вихованці футбольної академії, вигравши усі свої матчі. Вони і визначили долю турніру у фінальному матчі, який пройшов 5 січня. Перемога дісталась старшим – команді Академії «Кривбас» 2012 року народження. Команда «Академії», що на рік молодша, посіла друге місце. Бронза відійшла представникам Металургійного району – спортивному колективу «ДЮСШ №1».