Більше 10 золотих медалей вибороли плавці з Кривого Рогу під час благодійного різдвяного кубку Swim Sharks-2022

27 Грудня 2022, 22:30 Поділитися

Протягом двох днів в Кам'янському відбувся благодійний різдвяний кубок з плавання. У змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ №10, котрі посіли 16 перших місць. Таку інформацію розмістили у соцмережах спортивної школи.

24-25 грудня тривав благодійний різдвяний кубку Swim Sharks-2022. У змаганнях брали участь 403 спорсмени з Києва, Дніпра, Кривого Рогу, Харкова, Запоріжжя, Лозової, Енергодара та інших міст. Плавці показали свої уміння у різних стилях: вільний, брас, батерфляй, на спині та комплексне плавання на дистанціях 50, 100, 200 та 400 м.

Долучились до боротьби за медалі й вихованці міської Дитячо-юнацької спортивної школи №10. За результатами вони посіли:

У категорії 50 м вільним стилем І місце завоював Богдан Єлістратов та Любов Астаніна, ІІІ місце дісталось Стеллі Пятковій.

У категорії 50 м брасом І місце виборов Єгор Суворов, ІІІ місце – Мілана Бєловодська та Макар Назимко.

У дисципліні 50 м на спині серед представників ДЮСШ №10 ІІ місце завоював Роман Лєнкін, ІІІ виборов Владислав Петерсон.

На 50 м батерфляєм першою припливла Софія Куликівська, Ярослава Муразанова, Аріна Лісняк, третім прийшов Даниїл Гладишев

У категорії 50 м на спині золоті медалі завоювали Богдан Єлістратов, Руслана Абдулаєва, Євген Деркач.
    На 100 м батерфляєм кращою стала Софія Куликівська та Ярослава Муразанова. Другі місця посіли Аріна Царенко та Владислав Мартинюк.
    У стометрівці на спині перше місце завоювала Софія Куликівська.

На 100 м вільним стилем першою прийшла Любов Астаніна, Мілана Бєловодська, Богдан Єлістратов. Третіми припливли Вікторія Дяченко, Іван Бугайов.

У категорії 100 м комплексним плаванням золото здобула Софія Куликівська.

Стометрівку брасом найкраще подолав Єгор Суворов, третім приплив Макар Назимко.

У дисципліні 100 м на спині ІІ місце за Ярославою Муразановою, Романом Лєнкіним, ІІІ місце – у Руслани Абдулаєвої, Богдана Самойленка, Софії Краснікової.
    200 м вільним стилем на змаганнях із вихованців ДЮСШ №10 найкраще подолала Любов Астаніна, вона прийшла першою. ІІ місце завоював Богдан Єлістратов, третє – Максим Нечипорук та Дар’я Бубнель.

У дисципліні 200 м брасом І місце дісталось Єгору Суворову та Макару Назимку. А бронзова медаль – Назару Ляшенку.
    200 м на спині найкраще пропливла Руслана Абдулаєва, на другому місці Владислав Петерсон, на третьому – Богдан Самойленко та Євген Деркач.

У дисципліні 200 м батерфляєм І місце за Ярославою Муразановою, Максимом Нечипоруком та Аріною Лісняк. Бронзові нагороди виборола Аріна Царенко.
    На двохсотметрівці комплексним плаванням серед плавців ДЮСШ №10 третє місце завоювала Вікторія Дяченко.
    300 м брасом серед спортсменів ДЮСШ №10 найкраще подолав Макар Назимко. Проте йому підкорилось лише третє місце турніру.

На дистанції 400 м вільним стилем блискуче себе проявила Любов Астаніна, у дівчини – золото. ІІ місце завоювала Стелла Пяткова. ІІІ місце дісталося Романові Юречку.

А на 800 м комплексним плаванням найкраще серед криворізьких спортсменів пропливла Аріна Лісняк та завоювала третє місце.