Два срібла та бронзу здобули криворізькі боксери на Чемпіонат України

19 Грудня 2022, 20:18 Поділитися СПОРТ

Чотири дні тривали всеукраїнські змагання з боксу, до яких долучились й наші спортсмени. Вихованці ДЮСШ №8 гарно продемонстрували себе та посіли два других місця та одне третє.

З 12 по 18 грудня тривав Чемпіонат України з боксу серед молоді. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Львові. Взяти участь у боротьбі за першість вирішили й вихованці Криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №8. За результатами, ІІ місце посіли Артур Кузьменко (тренер Кучерявий О.М.) та Кирило Лавриненко ( тренер Шолом Б. В.), а третю сходинку зайняв Святослав Кащєй (тренер Шолом Б.В.). Призерів нагородили медалями й дипломами за зайняті місця.

Нагадаємо, спортсменка з Криворіжжя стала чемпіонкою Європи з гирьового спорту.