Кривий Ріг попрощався з професійним тренером, військовим та волонтером Антоном Дубовиком
9 листопада на Центральному кладовищі зібралися мешканці Кривого Рогу, аби провести в останню путь відважного захисника України – Антона Дубовика, котрий трагічно загинув в дорожньо-транспортній пригоді. Криворіжець воював з російськими загарбниками, був тренером з рукопашного бою в ДЮСШ №8 та волонтером. Попрощатися з загиблим прийшли рідні, близькі, колеги, вихованці та бойові побратими.
![Кривий Ріг попрощався з професійним тренером, військовим та волонтером Антоном Дубовиком](/images/16x9/%D0%B3%D0%BB%D0%BF%D0%B0%D0%B2.jpg)
9 листопада на Центральному кладовищі розпочалася траурна панахида за загиблим Антоном Дубовиком, котрий загинув 4 листопада в смертельній аварії. Свій останній спочинок чоловік знайшов в секторі почесних поховань, куди прийшли віддати шану близькі, родичі, колеги, вихованці та бойові побратими.
«Бог забирає кращих синів, як на війні, так і в мирному житті. Кожен з нас відтворює любов до нашого творця, до нашої землі, до своєї родини. Кожен з нас бореться за життя, але деяких забирають», - зазначив Отець Роман.
«Завжди мені допомагав, то, щоб не попросила, завжди допомагав. Дуже хороша людина, спокійний», - зазначила сусідка загиблого Ірина.
Про Антона Дубовика відгукуються тільки добрим словом, завжди волонтерив, опікувався покинутими тваринами, прагнув цей світ змінити на краще. Виховував спортсменів, свою тренерську діяльність проводив в ДЮСШ №8, викладав рукопашний бій. Був гарним спортсменом, тренером, другом. Криворіжець також був відважним та мужнім воїном, котрий захищав українські кордони з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Брав участь в боях на Херсонщині. Служив у стрілецькому відділенні стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону. Військовий мав відпустку та приїхав в рідне місто, але 4 листопада став його останнім днем життя. Чоловік разом зі своїм товаришем потрапив у смертельну аварію, яка сталася в Саксаганському районі. Антон загинув на місці, а за життя його друга досі борються лікарі.
Редакція «Першого Міського» висловлює щирі співчуття з приводу загибелі Героя.
![](/img/2022-11/09/1668006211-photo_2022-11-09_16-42-16 копия.jpg)
![](/img/2022-11/09/1668006218-photo_2022-11-09_16-42-18 копия.jpg)
![](/img/2022-11/09/1668006225-photo_2022-11-09_16-42-24 копия.jpg)
![](/img/2022-11/09/1668006231-photo_2022-11-09_16-42-26 копия.jpg)
![](/img/2022-11/09/1668006249-photo_2022-11-09_16-42-34 копия.jpg)
![](/img/2022-11/09/1668006244-photo_2022-11-09_16-42-30 копия.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)