Ю. Вілкул: «За 150 років криворізька школа №40 випустила тисячі розумних, працьовитих, відповідальних та патріотичних криворіжців»
4 листопада криворізька гімназія №40, яка була загальноосвітньою школою №40, відзначила 150-й день народження. З поздоровленнями, подарунками та міськими відзнаками на свято завітав в. о. міського голови Юрій Вілкул.
![Ю](/images/16x9/photo_2022-11-07_09-08-07_4.jpg)
За 150 років навчальний заклад випустив понад 5000 учнів, з них майже 50 нагороджені золотими та срібними медалями. Сьогодні педагогічний колектив гімназії складається з 26 вчителів, тут навчається 256 учнів.
Ювілей гімназії - це велика подія в освітньому житті Кривого Рогу. Все змінюється, незмінним залишається лише одне: професіоналізм і самовіддача педагогічного колективу, підтримка і взаєморозуміння з боку батьків, залученість учнів в освітній і виховний процес. Це і визначає успіх освітнього закладу.
«Школа, ліцей, гімназія - це другий дім, де навчаються, виховуються, формуються та поступово стають справжніми людьми! Я впевнено можу сказати, що 150 років тут випускають відповідальних, працьовитих, чесних та патріотичних криворіжців. Серед них є вчителі, лікарі, діячі мистецтв, громадські та державні діячі. Безумовно, якість та рівень навчання залежать від умов, в яких виховуються діти, працюють педагоги. І ми робимо все, щоб криворізькі освітні заклади розвивалися, покращувався їх комфорт, зручність освітнього процесу та впроваджувалися сучасні освітні технології. Зараз в країні війна, і всі сили та ресурси ми спрямовуємо на боротьбу з ворогом. Але після нашої Перемоги криворізькі учні перейдуть з дистанційного навчання, сядуть за парти шкіл, ліцеїв та гімназій, щоб отримувати якісні знання, всебічно розвиватися та спілкуватися з однолітками», - зазначив Юрій Вілкул.
«Ми завжди пам'ятаємо всіх наших учнів, вчителів, директорів. Я сама випускниця цієї школи. Так склалася доля, що тепер працюю тут директоркою. Ми вдячні педагогам-ветеранам за те, що вони творили історію та славу нашої школи, примножували традиції, зберігали й передавали з покоління у покоління. Головний наш скарб - наші учні! Більшість з них - призери та переможці районних олімпіад з історії, географії, біології, української мови та літератури, математики. Вони є постійними учасниками різних спортивних, музичних конкурсів міжнародного, всеукраїнського, міського та районного рівнів. Наш колектив вчителів та дітей - це наша друга родина, де близькі завжди приходять на допомогу! Ми всі разом з перших днів російського вторгнення створили потужний гуманітарний штаб і щодня працюємо заради Перемоги! Я хочу запевнити, що незважаючи на війну, наш заклад, хоч і дистанційно, але продовжує активно жити, творити, сіяти у душі гімназистів добре і вічне! Наше головне бажання, щоб в країну повернувся мир, а наші учні повернуться за парти!», - зазначила Ольга Устінова, в. о. директорки гімназії №40.
Ювілей гімназії - це велика подія в освітньому житті Кривого Рогу. Все змінюється, незмінним залишається лише одне: професіоналізм і самовіддача педагогічного колективу, підтримка і взаєморозуміння з боку батьків, залученість учнів в освітній і виховний процес. Це і визначає успіх освітнього закладу.
«Школа, ліцей, гімназія - це другий дім, де навчаються, виховуються, формуються та поступово стають справжніми людьми! Я впевнено можу сказати, що 150 років тут випускають відповідальних, працьовитих, чесних та патріотичних криворіжців. Серед них є вчителі, лікарі, діячі мистецтв, громадські та державні діячі. Безумовно, якість та рівень навчання залежать від умов, в яких виховуються діти, працюють педагоги. І ми робимо все, щоб криворізькі освітні заклади розвивалися, покращувався їх комфорт, зручність освітнього процесу та впроваджувалися сучасні освітні технології. Зараз в країні війна, і всі сили та ресурси ми спрямовуємо на боротьбу з ворогом. Але після нашої Перемоги криворізькі учні перейдуть з дистанційного навчання, сядуть за парти шкіл, ліцеїв та гімназій, щоб отримувати якісні знання, всебічно розвиватися та спілкуватися з однолітками», - зазначив Юрій Вілкул.
![](/img/2022-11/07/1667805434-photo_2022-11-04_13-08-39.jpg)
![](/img/2022-11/07/1667805443-photo_2022-11-04_13-08-41.jpg)
![](/img/2022-11/07/1667805454-photo_2022-11-04_14-24-15.jpg)
![](/img/2022-11/07/1667805464-photo_2022-11-07_09-08-06.jpg)
![](/img/2022-11/07/1667805473-photo_2022-11-07_09-08-07 (2).jpg)
![](/img/2022-11/07/1667805487-photo_2022-11-04_13-08-47.jpg)
![](/img/2022-11/07/1667805495-photo_2022-11-04_15-21-50.jpg)
![](/img/2022-11/07/1667805509-photo_2022-11-07_09-08-07 (3).jpg)
![](/img/2022-11/07/1667805519-photo_2022-11-07_09-08-07.jpg)
![](/img/2022-11/07/1667805527-photo_2022-11-07_09-08-08 (2).jpg)
![](/img/2022-11/07/1667805535-photo_2022-11-07_09-08-08.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)