Ю. Вілкул: «В умовах війни наші залізничники є надійними помічниками для порятунку людей, зміцнення оборони міста та перевезення гуманітарних вантажів
У день свого професійного свята, 4 листопада, колектив залізничників Кривого Рогу приймав найщиріші слова подяки від керівництва міста. В. о. міського голови Юрій Вілкул підкреслив:
![Ю](/images/16x9/photo_2022-11-04_15-43-49.jpg)
«Буквально за лічені дні разом із керівництвом вокзалу «Кривий Ріг-Головний» ми організували відправку евакуаційних потягів. Ми всі пам’ятаємо той величезний потік людей, який пройшов через залізницю та завдяки продуманій логістиці, грамотному підходу ми швидко навели порядок та уникли хаосу. З турботою керівництво вокзалу влаштувало кімнату матері та дитини, також виділили кімнату для перепочинку наших діток з особливими потребами, яких ми вивезли одними з перших у безпечні місця! Крім порятунку людей залізниця в умовах війни стала надійним гарантом у перевезенні гуманітарної допомоги. Тож, хочу висловити слова шани та поваги колективу залізничників Кривого Рогу за відповідальність, згуртованість та професіоналізм!».
Начальник вокзалу «Кривий Ріг-Головний» Ольга Жук сказала: «Лише з вокзалу «Кривий Ріг-Головний» ми перевезли більше 113 тисячі пасажирів. Дуже багато евакуаційних людей їдуть, які пережили справжній жах з яким тяжко і нам справлятися, і людям. Та намагаємося підтримати кожного. У нас є кімната тривалого відпочинку, де можна перепочити. Готуємо чаї, варимо каші. Дуже хочемо, щоб наступив мир і люди всі повернулися додому – в Україну».
Військовою адміністрацією Кривого Рогу проводиться величезна робота із зміцнення оборони міста та захисту мешканців і надійним партнером у цьому напрямку є колективи залізничників. Зокрема, вони взяли участь у спорудженні укріпрайонів. Крім того, допомагають з евакуацією населення приміськими потягами з Апостолівської, Широківської, Зеленодольської громад та Інгулецького району до Кривого Рогу.
Начальник вокзалу «Кривий Ріг-Головний» Ольга Жук сказала: «Лише з вокзалу «Кривий Ріг-Головний» ми перевезли більше 113 тисячі пасажирів. Дуже багато евакуаційних людей їдуть, які пережили справжній жах з яким тяжко і нам справлятися, і людям. Та намагаємося підтримати кожного. У нас є кімната тривалого відпочинку, де можна перепочити. Готуємо чаї, варимо каші. Дуже хочемо, щоб наступив мир і люди всі повернулися додому – в Україну».
Військовою адміністрацією Кривого Рогу проводиться величезна робота із зміцнення оборони міста та захисту мешканців і надійним партнером у цьому напрямку є колективи залізничників. Зокрема, вони взяли участь у спорудженні укріпрайонів. Крім того, допомагають з евакуацією населення приміськими потягами з Апостолівської, Широківської, Зеленодольської громад та Інгулецького району до Кривого Рогу.
![](/img/2022-11/04/1667571642-photo_2022-11-04_11-47-22.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571648-photo_2022-11-04_11-47-23.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571654-photo_2022-11-04_11-47-24.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571659-photo_2022-11-04_11-47-25 (2).jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571667-photo_2022-11-04_11-47-25.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571674-photo_2022-11-04_11-47-26.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571681-photo_2022-11-04_11-47-28 (2).jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571687-photo_2022-11-04_11-47-28.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571692-photo_2022-11-04_11-47-30.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571700-photo_2022-11-04_15-44-29 (2).jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571708-photo_2022-11-04_11-47-31.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571714-photo_2022-11-04_11-47-32.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571721-photo_2022-11-04_11-47-33 (2).jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571727-photo_2022-11-04_11-47-33.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571734-photo_2022-11-04_11-47-34.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571740-photo_2022-11-04_11-47-35.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571746-photo_2022-11-04_11-47-36.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571754-photo_2022-11-04_15-44-28 (2).jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571760-photo_2022-11-04_15-44-28 (3).jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571768-photo_2022-11-04_15-44-28.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571778-photo_2022-11-04_15-44-29 (3).jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571785-photo_2022-11-04_15-44-29.jpg)
![](/img/2022-11/04/1667571791-photo_2022-11-04_15-44-29 (4).jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)