Криворізькі рятувальники посіли призове місце на обласних змаганнях з пляжного волейболу

26 Серпня 2022, 13:45 Поділитися СПОРТ

У Дніпрі 25 серпня відбулися змагання з пляжного волейболу серед збірних підрозділів Головного управління ДСНС України у Дніпропетровської області. В них взяли участь 13 команд. Серед переможців і криворізькі рятувальники, які показали відмінні професійні якості.

25 серпня у Дніпрі пройшов обласний етап змагань із пляжного волейболу, під час якого за першість боролися надзвичайники Дніпропетровщини. Працівники медичної служби слідкували за безпекою під час того, як співробітники ДСНС демонстрували свої вміння та вражали професійними навичками. У змаганнях взяли участь криворізькі рятувальники – збірна команда 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровської області.

З 13 команд обрали лише трьох переможців. Учасники з Кривого Рогу – серед кращих з кращих. Вони вибороли почесне друге місце та отримали медалі й грамоти. «Перший Міський» щиро вітає призерів та дякує за роботу на користь рідного міста.