У Кривому Розі встановили меморіальну дошку на честь полеглого Героя Сергія Карнаухова
У Кривому Розі відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого криворізького Героя, відомого спортсмена, чемпіона світу з пауерліфтингу Сергія Карнаухова. Гранітна дошка з іменем нашого славетного земляка встановлена у спортивному клубі, де він тренувався. Автором ідеї стала дружина Героя Аліна Карнаухова.
У спортивному клубі, що знаходиться у Центрально-Міському районі Кривого Рогу, урочисто відкрили меморіальну дошку на честь Сергія Карнаухова. Криворіжця, що прославився не лише тим, що виборов значну кількість спортивних нагород, у тому числі звання чемпіона світу з пауерліфтингу, але й боронив нашу державу з 2014 року. У 2020 році він повернувся з АТО через поранення, а в лютому 2022 року знову став на захист України у складі 93-ї окремої механізованої бригади Холодний Яр – війна забрала його життя у травні.
«Мій чоловік був дуже принциповим, чесним, я за ним почувалася захищеною. Він швидко прийняв рішення воювати за Україну. Вперше пішов у військомат у лютому 2014 року, коли тільки починалися події в Криму, ще не оголосили АТО. В березні цього ж року він вже був на лінії розмежування. Сергій говорив, що на вік наших дітей не має випасти війна, ми повинні передати їм нашу державу вільною й незалежною, якою отримали у 1991 році», - розповідає дружина полеглого Героя Аліна, яка є ініціаторкою становлення пам’ятної дошки.
За її словами, цей пам’ятний знак не випадково зроблений з граніту, адже саме таким міцним був її коханий. Першу кулю, що могла обірвати його життя ще в Авдіївці, вона носить на грудях, як кулон, адже це свята пам’ять про найріднішого.
Володимир Алексанян, тренер та колега, з болем згадує про загибель Сергія Карнаухова. Говорить, що захоплювався ним, як спортсменом та військовим, адже він був справжнім патріотом, у його характері не було напівтонів, лише сміливість та щирість.
Олександр Гончар, голова міського спортивного клубу «Богатир», згадав спортивні звитяги героя. Сергій був багатократним призером та чемпіоном всеукраїнських змагань з пауерліфтингу 90х-2000 років, чемпіоном світу серед юніорів у 1999 році, став майстром спорту.
«Цей пам’ятний знак має нагадувати нам, якою ціною дається свобода та незалежність. Щоб ми не забували таких людей, як Сергій, на чиї плечі ліг важкий хрест війни та жертовності. Він зміг піти до кінця і в спорті, і в захисті України», - підкреслив Олександр Гончар.
«Мій чоловік був дуже принциповим, чесним, я за ним почувалася захищеною. Він швидко прийняв рішення воювати за Україну. Вперше пішов у військомат у лютому 2014 року, коли тільки починалися події в Криму, ще не оголосили АТО. В березні цього ж року він вже був на лінії розмежування. Сергій говорив, що на вік наших дітей не має випасти війна, ми повинні передати їм нашу державу вільною й незалежною, якою отримали у 1991 році», - розповідає дружина полеглого Героя Аліна, яка є ініціаторкою становлення пам’ятної дошки. За її словами, цей пам’ятний знак не випадково зроблений з граніту, адже саме таким міцним був її коханий. Першу кулю, що могла обірвати його життя ще в Авдіївці, вона носить на грудях, як кулон, адже це свята пам’ять про найріднішого.