Криворіжанка здобула бронзову медаль на Чемпіонаті Світу зі змішаних єдиноборств ММА

19 Серпня 2022, 17:32 Поділитися СПОРТ

Спортсмени Кривого Рогу активно беруть участь у різних видах змаганнь та завдяки своєму професіоналізму та майстерності займають призові місця. Зокрема, Алісія Стояновська, яка зуміла стати однією з кращих серед своїх суперників на чемпіонаті Світу зі змішаних єдиноборств та заробила бронзову медаль для України.

Вихованка криворізького ПБК «БАРС» Алісія Стояновська у складі української збірної взяла участь у Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів, який триває з 17 по 20 серпня в Абу-Дабі. Разом із нею за першість боролися 488 спортсменів з 42 країн світу одразу у трьох вікових категоріях: 12-13 років, 14-15 років та 16-17 років.

Криворізька спортсменка виступила у віковій категорії 14-15 років та у ваговій категорії 67 кг. За результатами змагання Аліса закінчила залік у трійці лідерів. Підготовкою переможниці до змагань займалася тренерка Руслана Якуб огли Ібадулаєва.

Нагадаємо, криворізький спортсмен Володимир Тимченко став абсолютним чемпіоном України з армреслінгу.