Спортсмен із Кривого Рогу завоював золото на міжнародних змаганнях з легкої атлетики

26 Травня 2022, 15:16 Поділитися СПОРТ

Криворізький спортсмен Станіслав Коваленко у чеському місті Турнові завоював золоту медаль на щорічному легкоатлетичному змаганні Memorial Ludvika Danka 2022. Легкоатлет взяв участь у змаганнях на дистанції 100 м та подолав цю відстань за 10,33 секунди, здобувши першість серед всіх учасників. Про перемогу криворіжця повідомили на Фейсбук-сторінці Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області.

24 травня у Чехії відбулися щорічні змагання з легкої атлетики, участь в яких взяли і українські спортсмени. 25-річний вихованець криворізької ДЮСШ № 9 Станіслав Коваленко виборов золото, змагаючись на дистанції 100 м та подолавши відстань всього за 10,33 секунди. Він на дев’ять сотих випередив чеха Яна Велебу. Для криворіжця цей результат став найкращим у кар’єрі. Його попередній особистий рекорд - 10,44 секунд був встановлений також цього року – 15 травня в Остраві.

Криворіжець також є майстром спорту України з легкої атлетики, переможцем чемпіонату України, а також срібним та бронзовим призером чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій. У 2021 році Станіслав посів друге місце на Зимовому національному чемпіонаті України, а на змаганнях у Туреччині - третє місце.