Військові з Кривого Рогу вибороли медалі на чемпіонаті з легкої атлетики

20 Вересня 2021, 17:32 Поділитися СПОРТ

У Дніпрі на стадіоні «Олімпійські резерви» відбувся Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з легкої атлетики. Атлети криворізької частини 3011 вибороли перше та третє місце. Про це стало відомо зі сторінки Військової частини 3011 Національної гвардії України.

Гвардійці Криворізької бригади взяли участь у чемпіонаті з легкої атлетики серед збірних команд об'єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області. На чемпіонаті виступили і чотири військовослужбовці-нацгвардійці з Кривого Рогу.

Денис Нечипоренко здобув золоту медаль на дистанції 1000 метрів. Віктор Семчишин, подолавши дистанцію у 5000 метрів, виборов бронзову медаль. Спортсмени, що показали найкращі результати отримають змогу представляти Дніпропетровську обласну організацію ФСТ «Динамо» на всеукраїнських змаганнях.