Нацгвардієць з Кривого Рогу здобув срібну медаль Чемпіонату Європи з легкої атлетики

29 Червня 2021, 20:57 Поділитися СПОРТ

Денис Нечипоренко подолав дистанцію у 400 метрів з бар’єрами за 51,2 секунди. Цей результат дозволив криворізькому військовослужбовцю стати віце-чемпіоном Європи з легкої атлетики. Про це повідомили на сторінці військової частини 3011 Національної гвардії України у соцмережі.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики ABAF (Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій) проходив у сербському місті Нові-Пазар з 26 по 27 червня. Змагання стали знаковими для військовослужбовця Криворізької бригади Дениса Нечипоренка. Нацгвардієць пробіг 400 метрів з перешкодами за 51,2 секунди, що дозволило йому отримати срібну медаль.