Kyiv Amatereus Cup: 12 призових місць посіли спортсмени з Кривого Рогу на змаганнях з фігурного катання на ковзанах у столиці

15 Лютого 2022, 20:30 Поділитися СПОРТ

З 3 по 6 лютого у столиці тривали змагання за першість у фігурному катанні серед спортсменів з усіх куточків країни. До турніру долучились й криворізькі фігуристи, які здобули 12 нагород. Інформація про це з’явилась на сторінці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

3-6 лютого відбувся відкритий Кубок Kyiv Amatereus Cup з фігурного катання на ковзанах. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Києві. За перемогу боролись спортсмени з усіх куточків нашої держави, зокрема й з Кривого Рогу. Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №1 посіли наступні місця:

І місце – Петро Кораблін, Владислава Гуренко, Єгор Глиньов;
    ІІ місце – Віталіна Польова, Єлизавета Мартиненко, Олександра Бондаренко, Вероніка Прохода, Олександра Коберник, Маргарита Сарана, Еліна Кобець;
    III місце – Христина Глиньова, Кіра Магас.
    Тренером викладачем спортсменів є Ткаченко Л. Г.