В чемпіонаті Кривого Рогу з вільної боротьби взяли участь 70 спортсменів

13 Грудня 2021, 21:32 Поділитися СПОРТ

11 грудня у місті відбулись змагання з вільної боротьби, до яких долучилось 70 спортсменів. 20 борців, які найкраще продемонстрували власні уміння, отримали нагороди. Інформація про це з’явилась на сторінці виконкому Інгулецької райради.

11 грудня відбувся Чемпіонат Кривого Рогу з вільної боротьби серед 10- та 11-річних юнаків та дівчат. Змагання провели на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №2. За призові місця боролись 70 спортсменів. Усього розіграли 20 комплектів нагород – 10 вагових категорій серед юнаків та 10 – серед дівчат. Переможцям вручали дипломи та медалі за зайняті почесні місця.

«Безперечно, юні борці закладу набувають досвіду під час таких змагань. Вітаємо переможців, призерів і тренерів. Зичимо нових перемог!», – зазначається на сторінці Інгулецького райвиконкому.

Нагадаємо, спортсмени з Кривого Рогу здобули п’ять призових місць на Міжнародному турнірі з тхеквондо.