Срібло міжнародних змагань з пляжної боротьби підкорилось спортсменці з Кривого Рогу

28 Вересня 2021, 15:08 Поділитися СПОРТ

З 25-26 вересня у місті Констанц (Румунія) відбувся останній найважливіший етап серії міжнародних змагань з пляжної боротьби під егідою Міжнародної організації «Об'єднаний Світ Боротьби». Криворізька спортсменка посіла друге місце. Про це інформує Виконавчий комітет Інгулецької районної ради.

На останньому етапі серії міжнародних змагань із пляжної боротьби під егідою Міжнародної організації «Об'єднаний Світ Боротьби» виступили 82 спортсмени з понад 14 країн світу, у восьми вагових категоріях. Україна виборола дві золотих, дві срібних та три бронзових медалі, посівши у загальному командному заліку перше місце.

Криворізька спортсменка Анастасія Кравченко, вихованка Олександра Лозового, виборола на змаганнях срібну медаль, у категорії 60 кг, з результатом 43 700 балів.