Потрапили в ціль: спортсмени з Кривого Рогу здобули медалі на чемпіонаті з кульової стрільби

2 Листопада 2021, 19:08 Поділитися СПОРТ

У Львові 26-31 жовтня відбувся відкритий чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів віком 18 років та молодших. Криворізькі спортсмени вибороли призові місця. Про це повідомив виконком Тернівської райради.

На чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів віком до 18 років вихованці ДЮСШ №7 під керівництвом тренерів Олексія Виливного, Станіслава Лося та Віктора Скотнікова здобули призові місця. У складі збірної Дніпропетровської області Максим Гімон у вправі ПП-3 виборов перше та друге командне місце, Вілєна Бевз у вправі ПП-3 здобула перше командне місце. Також Вілєна Бевз та Максим Гімон у вправі ПП-мікст змогли здобути перемогу.

У вправі ГП-11а у особистому заліку срібло змагань здобула Аліна Ткалик, якій підкорився норматив майстра спорту України.