Спортсмени з Кривого Рогу отримали два золота та бронзу на Чемпіонаті України з олімпійських вправ із пістолета

21 Вересня 2021, 14:17 Поділитися СПОРТ

Протягом п’яти днів у Львові тривали змагання за першість з олімпійських вправ з пістолета. Троє криворіжців продемонстрували високі результати й посіли два перших місця та одне друге. Про це повідомляється на сторінці Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

13-18 вересня у Львові відбувся Чемпіонат України з олімпійських вправ імені Заслуженого тренера України Анатолія Кукси з пістолета, рухома мішень, стрільби кульової. Долучились до змагань спортсмени з 12 областей країни. Кривий Ріг представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №7. Криворіжці показали такі результати: Аліна Ткали – перше місце у вправі ГП-11а; Роман Товстопят – перше місце у вправі ГП-11а; Денис Кушніров– друге місце (командне) у вправі МП-8.

Підготували переможців тренери Олексій Виливаний, Станіслав Лось, Віктор Скотников.

Нагадаємо, третє місце посів спортсмен з Кривого Рогу на Чемпіонаті області з дзюдо.