У Спасо-Преображенському соборі Кривого Рогу розпочалася божественна літургія за участі Митрополита Онуфрія
13 вересня у ході офіційного візиту Митрополит Київський і всієї України Онуфрій проводить молебень. Поглянути та долучитись до церемонії прийшло близько 1000 криворіжців, також правлять службу разом із почесним гостем приблизно 50 священнослужителів Криворізької єпархії. Божественну літургію проводять у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.
![У Спасо-Преображенському соборі Кривого Рогу розпочалася божественна літургія за участі Митрополита Онуфрія](/images/16x9/13_TvbK6zB.jpg)
13 вересня у Кривий Ріг прибув Митрополит Онуфрій з офіційним візитом з нагоди святкування 25-ї річниці утворення Криворізької єпархії. Приблизно о дев’ятій ранку до стін Спасо-Преображенського храму прибув Митрополит. Предстоятель Української православної церкви та всі присутні священнослужителі єпархії проводять молебень за встановлення миру та спокою в Україні та на криворізькій землі.
Долучилися до церемонії близько тисчячі парафіян, що розташувались всередині та зовні храму.
«Божественний образ є у кожної людини, а подобу людина повинна була набувати - подобу до Бога. Тобто через виконання божественних законів людина уподібнювалася своєму творцеві і розвивала в собі богоподобіє, вдосконалення. Людина створена Богом для того, щоб бути учасником божественної любові, якої людина насолоджується, в якій вона знаходить блаженство, мир і радість», - сказав Митрополит Онуфрій.
![](/img/2021-09/13/1631517964-a6.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631517986-a5.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631518005-3.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631514886-8.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631514859-5.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631514873-6.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631514901-9.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631514914-10.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631515193-16.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631515208-15.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631515218-14.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631514944-7.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631517837-a3.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631517851-a1.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631517867-a2.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631522017-1.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631522027-2.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)