У Кривий Ріг з офіційним візитом прибув Митрополит Київський та всієї України Онуфрій
13 вересня вертоліт з Предстоятелем Української православної церкви Онуфрієм приземлився у міжнародному аеропорту «Кривий Ріг». Митрополит Київський та всієї України прибув з офіційним візитом на святкування 25-ї річниці утворення Криворізької єпархії.
![У Кривий Ріг з офіційним візитом прибув Митрополит Київський та всієї України Онуфрій](/images/16x9/7_pmjYG1s.jpg)
Митрополита Онуфрія в аеропорту зустріли заступники міського голови Сергій Мілютін та Олександр Катриченко, керуючий Криворізькою єпархією митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, представники духовенства, чиновники міськвиконкому, голова Фонду «Українська перспектива» Олександр Вілкул, депутат від «Блоку Вілкула» у Центрально-Міській райраді Сергій Маляренко. Блаженнішого почастували хлібом-сіллю та подарували букет білих троянд. Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем попросив у митрополита Онуфрія благословення для Криворізької єпархії.
У програмі візиту Предстоятеля Української православної церкви передбачені візит до Криворізької єпархії на вулицю Церковну, 4 та до Спасо-Преображенського кафедрального собору, де відбудеться Божественна літургія. Далі Митрополит разом з духовенством та представниками міського виконкому покладе квіти до пам’ятника «Священномученики Криворізькі: Архієпископ Онуфрій і Єпископ Порфирій».
![](/img/2021-09/13/1631510609-2.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631510623-4.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631510635-3.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631510743-99.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631510755-9.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631510975-1.jpg)
![](/img/2021-09/13/1631510789-77.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)