У Кривому Розі визначили призерів та переможця футбольного турніру пам'яті Олега Чумака

29 Серпня 2021, 15:13 Поділитися СПОРТ

29 серпня на запасному полі стадіону «Металург» відбувся фінал 11-го футбольного турніру пам'яті Олега Чумака. Перемогу попри вражаючу конкуренцію здобула команда з Кам’янського. Судді змагань також визначили та нагородили статуетками переможців номінацій «кращий нападник», «кращий захисник», «кращий воротар», «кращий бомбардир».

У турнірі, який стартував 28 серпня, брали участь вісім команд: ДЮСШ №1 (гравці 2010 та 2011 років народження), ДЮСШ №3, ДЮСШ №4, ДЮСШ Широківського району та команда з Кам’янського. До фіналу пройшли «Надія-Нова» з Кам’янського, «ДЮСШ №1 Кривбас-84» з гравцями 2010 року народження, а також команда Футбольної академії ФК «Кривбас».

У заключному матчі, який визначив переможця турніру, грали хлопці з «Надія-Нова» та «ДЮСШ №1 Кривбас-84». З рахунком 3:0 звання чемпіона та головний кубок здобули гості з Кам’янського. Гравці «ДЮСШ №1 Кривбас-84» 2010 року народження стали віце-чемпіонами, а команда Футбольної академії ФК «Кривбас» третьою. Кожен з фіналістів отримав медалі, дипломи та футбольні м’ячі, а команди – кубки з рук заступника міського голови Сергія Мілютіна. Чемпіону турніру – команді з Кам’янського, також подарували новеньку футбольну форму.

За підсумками усіх ігор визначили маленьких зірок футболу. Кращим воротарем став Кирил Джунківський з «ДЮСШ №1 Кривбас-84», кращим захисником – Гліб Фомін з Футбольної академії ФК «Кривбас», кращим нападником – Михайло Пудіков з «ДЮСШ №4» та кращим бомбардиром – Роман Щетина з «ДЮСШ №1 Кривбас-84». А Роману за блискучий результат подарували ще й смартфон. Усі ж без винятку переможці цих номінацій отримали статуетки, які дітям вручив заслужений працівник фізичної культури і спорту України Іван Коваленко.