Підсумки дня: спортсмени з Дніпропетровщини вибороли повний комплект нагород на Паралімпійських іграх

28 Серпня 2021, 18:40 Поділитися СПОРТ

28 серпня скарбничка української збірної поповнилася золотою, срібною та бронзовою медалями Паралімпійських ігор в Токіо. Відзначилися жителі Дніпропетровщини – плавець Денис Дубров, легкоатлетка Анастасія Москаленко, дзюдоїст Руфат Магомедов. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Четверту медаль у скарбничку досягнень спортсменів Дніпропетровської області внесла легкоатлетка Анастасія Москаленко. Вона здобула срібло на змаганнях із метання булави. Її результат – 24,73 метри, на першому місці опинилася спортсменка із Польщі, а на третьому – з Алжиру.

Дзюдоїст Руфат Магомедов також піднявся на переможний п’єдестал. У вирішальному поєдинку він здолав російського спортсмена і здобув для збірної України бронзову медаль. Руфат Магомедов виступав у ваговій категорії до 73 кг. У матчі за бронзу переміг із рахунком 1:0.

Шоста медаль на рахунку паралімпійців з Дніпропетровщини виявилася золотою. Її здобув Денис Дубров у комплексному плаванні на дистанції 200 м, випередивши спортсменів з Китаю, які зайняли другу та третю сходинку.

«Наші паралімпійці демонструють високі результати на Іграх у Токіо. «Золото» Дениса Дуброва – друга медаль найвищого ґатунку, здобута спортсменами Дніпропетровщини на цих змаганнях. Загалом у скарбничці області вже шість нагород», – зазначив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Нагадаємо, 27 серпня золоту медаль виборола Анна Стеценко у плаванні на 400 м вільним стилем, а срібну – легкоатлет Владислав Білий. До цього плавець Антон Коль також здобув срібло.