У Покровському районі Кривого Рогу з початку року всиновили більше 10 дітей
Служба у справах дітей виконкому Покровської райради у соціальній мережі поділилася радісною статистикою усиновлення у цьому районі міста. Більш ніж за пів року більше десяти маленьких жителів Кривого Рогу знайшли нову сім’ю.
![У Покровському районі Кривого Рогу з початку року всиновили більше 10 дітей](/images/16x9/%D0%91%D0%B5%D0%B7_%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-2_hk6iXrQ.jpg)
Від початку року на території Покровського району усиновили 13 дітей. Більше всього неповнолітніх забрали з «Криворізького спеціалізованого будинку дитини», а саме – десять. Ще двоє з «Криворізького спеціального багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру №1». Одну дитину взяли на усиновлення з «Центру соціально-психологічної реабілітації №1».
Наразі, ще двох дітей передадуть батькам після вступу в законну силу судових рішень щодо усиновлення.
Нагадаємо, у Кривому Розі дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, направили до центру реабілітації.
![](/img/2021-08/17/1629200476-дети 2.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)