У Кривому Розі двоє дітей передали в родину, ще одну малечу в тяжкому стані направили до лікарні
За допомогою служби у справах дітей в Покровському та Інгулецькому районах, двоє малюків знайшли притулок: одна дівчинка тепер житиме під патронатом батьків у дитячому будинку сімейного типу, а опіку над іншим хлопчиком отримала його бабуся. Окрім цього, працівники виявили дитину без батьківської опіки і направили її до дитячої лікарні на обстеження. Про це повідомляє прес-комітет служби у справах дітей Інгулецької та Покровської районної в місті ради.
![У Кривому Розі двоє дітей передали в родину, ще одну малечу в тяжкому стані направили до лікарні](/images/16x9/202082395_2940221449594429_3993124798602617920_n.jpg)
18 червня в дитячий будинок сімейного типу Світлани Буряк, який працює в Інгулецькому районі, влаштували ще одну дитину. Відтепер дівчинка зростатиме в середовищі любові та батьківського піклування.
А 22 червня у Покровському районі, ще одна дитина з державного закладу отримала шанс бути щасливою. Хлопчика, якого виховували у Криворізькому спеціалізованому будинку дитини забрала під свою опіку його ж бабуся.
Того ж дня у Покровському районі представники служби у справах дітей виявили дитину без батьківського піклування. Медики провели дитині первинний медичний огляд та згідно з актом органу внутрішніх справ влаштували до лікарні. Працівники служби у справах дітей вирішують питання щодо подальшої долі малечі.
Нагадаємо, у Кривому Розі шість дівчаток-сиріт передали під опіку сім'ї.
![](/img/2021-06/22/1624373934-photo_2021-06-22_15-31-23.jpg)
![](/img/2021-06/22/1624373944-photo_2021-06-22_15-31-16.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)