Плавці клубу «Кривбас Мастерс» із Кривого Рогу здобули нагороди чемпіонату України з плавання на відкритій воді

29 Червня 2021, 18:10 Поділитися СПОРТ

28 червня у Житомирі проходив чемпіонат України з плавання на відкритій воді в категорії «Мастерс». Кривий Ріг на змаганнях представив клуб «Кривбас Мастерс», спортсмени якого вибороли дві золоті, срібну та дві бронзові нагороди. Про це повідомили на сайті Федерації плавання України.

28 червня у Житомирі завершився чемпіонат України з плавання на відкритій воді в категорії «Мастерс». Змагання проходили на річці Тетерів. В ньому мали змогу взяти участь спортсмени від 25 до 74 років. За звання кращих змагалися плавці з 11 регіонів країни. Зокрема Кривий Ріг представляв клуб майстрів плавання «Кривбас Мастерс». Вони долали дистанцію 2,5 км. На рахунку команди дві золоті, одна срібна та дві бронзові медалі.

Жінки посіли такі призові місця:

1 місце у віковій групі 40-44 років – Леся Шклярук;

1 місце у віковій групі 50-54 років – Тетяна Федан;

2 місце у віковій групі 55-59 років – Наталя Кочергіна;

3 місце у віковій групі 50-54 років – Тіна Марікуца.

Ще одну «бронзу» здобув Олексій Баландін, який виступив у віковій групі 65-59 років.

Нагадаємо, у Кривому Розі визначили переможців Першого кубку з пляжного волейболу Mixed-2021.