Вихованці клубу «Тай-пан» із Кривого Рогу посіли п’ять призових місць на Міжнародному чемпіонаті з кікбоксингу

28 Червня 2021, 16:01 Поділитися СПОРТ

26 червня відбулись міжнародні змагання з кікбоксингу WKA Україна King of the ring. У турнірі брали участь спортсмени з Кривого Рогу, які отримали чотири золота та одне срібло. Про це стало відомо з сторінки Ельчина Джавадова у соціальній мережі.

26 червня пройшов Міжнародний Чемпіонат з кікбоксингу WKA Україна King of the ring. Турнір відбувся у Верхньодніпровську, організатором виступила Дніпропетровська федерація України WKA. За перемогу змагались спортсмени з Азербайджану та Туреччини, а також із Криму та інших міст України.

Кривий Ріг на змагання представляв бійцівський клуб «Тай-пан», представники якого завоювали в різних видах призові місця:

1. Назар Панюшкін – перше місце ушу саньда, друге місце кікбоксинг К-1, вагова категорія «30 кілограмів», вікова категорія «10-11 років».

2. Максим Шаповалов – перше місце з ММА, вагова категорія «65 кілограмів», вікова категорія «14-15 років».

3. Самік Алієв – перше місце (титулований бій за пояс King of the ring) з ММА, вагова категорія «45 кілограмів», вікова категорія «14-15 років».

4. Владислав Рябець – перше місце кікбоксинг К-1, вагова категорія «70 кілограмів», вікова категорія «16-17 років».

Нагадаємо, юний криворізький легкоатлет єдиний з області виборов три медалі на чемпіонаті України.