У драматичному протистоянні «Кривбас» поступився полтавській «Ворсклі» з рахунком 1:0

19 Травня 2023, 18:30 Поділитися

19 травня у Полтаві «Кривбас» грав на виїзді проти «Ворскли». Цей матч був одним із центральних у рамках 27 туру Української Прем’єр-ліги. Криворіжці активно почали поєдинок, але ближче до перерви ініціативу захопили полтавці, які на 62 хвилині змогли відкрити рахунок. Цей гол став першим і вирішальним для зустрічі: «червоно-білі» до останнього намагалися зрівняти рахунок, але гра так і завершилася мінімальною перевагою їх суперників.

19 травня стадіон «Ворскла» у Полтаві став ареною футбольних баталій однойменної місцевої команди проти нашого «Кривбасу». І криворіжці, і полтавці претендували на єврокубкове п’яте місце. На футбольному полі зустрічалися підопічні двох сильних українських тренерів: Юрія Вернидуба та Віктора Скрипника.

Масла в вогонь протистояння підливала також низка невдач «Кривбасу» у виїзних матчах. Востаннє «червоно-білі» змогли здолати в гостях рівненський «Верес» ще на початку квітня. До матчу обидві команди підходили переможно: у попередньому турі криворіжці здолали на останніх хвилинах «Рух» з рахунком 1:0, а полтавці «Львів» - 2:0.

Розпочався матч доволі жваво. Уже на перших хвилинах криворіжці створили небезпечний момент, а ініціатива поступово почала переходити на їх бік. Втім, ближче до середини першого тайму, «Ворскла» зрівняла гру, а згодом і кинулась в атаки, які «Кривбасу» ледве вдавалося стримувати до перерви.

Другий тайм розпочався доволі рівно, але полтавці знову почали переважати. На 62 хвилині їх атака увінчалася успіхом: Руслан Степанюк відправив м’яч у дальній кут воріт «Кривбасу». Після пропущеного голу підопічні Юрія Вернидуба почали насідати на ворота «Ворскли», намагаючись перевести гру хоча би в нічию. Криворіжці атакували до останніх хвилин, але оборона полтавців встояла – матч так і завершився з їх мінімальною перевагою.

«Кривбас» програв «Ворсклі» та поступився їй своїм шостим місцем у турнірній таблиці. До кінця сезону криворіжцям залишається зіграти лише три матчі. Наступна зустріч пройде в четвер, 25 травня в Кривому Розі. На стадіоні «Гірник» «червоно-білі» зустрічатимуть Харківський «Металіст».