Футбольний двобій із львів'янами: важливу перемогу ФК «Кривбас» здобув на останніх хвилинах

14 Травня 2023, 19:10 Поділитися

14 квітня у черговому турі Української Прем’єр-ліги «Кривбас» на своєму полі приймав львівський «Рух». Боротьба була запеклою та нашим футболістам все вдалося. У другому таймі переможний гол у ворота опонента забив Ріфет Капіч. Гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь криворізької команди.

Початок гри пройшов у обопільних атаках. Червоно-білі могли забити вже на початку, але тоді поцілили вище воріт. Львівʼяни відповіли одразу декількома гострими атаками. Команди обмінювались моментами, але так і не відкрили рахунок у першому таймі. До речі, ближче до кінцівки тайму криворіжці заволоділи ініціативою, а рухівці грали виключно на контратаках.

З початком другого тайму «Кривбас» продовжив тиснути на ворота суперника та однозначно закріпив свою перевагу. Наші гравці Іван Дібанго та Роман Дебелко мали усі шанси, аби відкрити рахунок, але не склалося. Гарний момент був і в Даніеля Соса, який вийшов на заміну замість Максима Луньова.

Львівʼяни у другому таймі більше думали про оборону власних воріт. Їх контратаки були вкрай рідким явищем. Наприкінці тайму із кожною хвилиною тиск на ворота гостей зростав, і в решті решт «Кривбас» таки домігся свого. Під час пенальті Ріфет Капіч влучно вдарив та й забив переможний гол під завісу матчу.

Про гру й суперників головний тренер ФК «Рух» Віталій Пономарьов розповів: «На початку ми створили кілька моментів, потім був провал наприкінці першого тайму. Все йшло, в принципі, до нічийного результату, та наша помилка призвела до поразки. Команда «Кривбас» – сильний суперник, в якого є можливості, професійне зростання гравців та всі якості для перемог».

Юрій Вернидуб, у свою чергу зазначив про суперників: «Рух» дійсно дуже непогана команда. Я дуже хотів би, аби ця команда лишилась у Вищій лізі, тому що дійсно цього заслуговує. І інфраструктурою, що в неї побудована, і своїми футболістами, що потихеньку зростають. Тому все  що я можу побажати їм – це удачі».

Зі слів головного тренера «Кривбасу», криворізька команда готувалась і контролювала ситуацію, та були й небезпечні моменти, що створював «Рух». Але в тому були винні самі червоно-білі, бо десь неточно віддавали передачу в центрі поля, або хтось десь губив м’яч.

«Команда суперників дуже добре робить контратаки, і я хлопцям весь час нагадував про це, аби вони не пропустили контр-випад. Зі свого боку ми також створювали небезпечні для «Руху» моменти, але не в повній реалізації, - розповів Юрій Вернидуб. - Дякую хлопцям, що вони не зупинилися після першого тайму і вийшли на другий більш налаштовані на перемогу. Команда більш хотіла перемоги, тому і здобула її. Дуже важку але здобула. Дякую всім, хто нас підтримував та вболівав за нас».