У меншості ФК «Кривбас» зміг здобути вольову перемогу над рівненським «Вересом» із рахунком 2:1

1 Квiтня 2023, 21:20 Поділитися

1 квітня у Рівному пройшла справжня футбольна баталія. В рамках 19 туру Української Прем’єр-ліги на футбольному полі зійшлися «Верес» та «Кривбас». Перша половина матчу видалася відносно однаковою за гостротою для обох команд. На початку другого тайму першими в рахунку повели криворіжці, які згодом, через вилучення, залишилися в меншості. Цим скористалися рівняни, які зрівняли рахунок. Проте уже «червоно-білі» змогли забити переможний гол та вибороти вольову перемогу з рахунком 2:1.

1 квітня на стадіоні «Авангард» рівненський «Верес» приймав гостей – наш «Кривбас» в рамках 19 туру Української Прем’єр-ліги. Матч першого кола турніру, які команди раніше провели у Києві, при відносно рівній грі закінчився тоді поразкою криворіжців з рахунком 0:1.

З таким же рахунком у минулому турі «Верес» поступився «Дніпру-1», - одному із фаворитів цього сезону. «Кривбас» же трагічно втратив два очки у грі зі «Львовом», який посідає останнє місце в турнірній таблиці. Тоді криворіжці в меншості пропустили м’яч на останніх хвилинах виїзного матчу, а гра завершилася з рахунком 2:2.

Тепер, щоб поборотися за єврокубки в наступному сезоні, «червоно-білим» перемога була ще більш необхідна. Ускладнювалося все тим, що низка ключових гравців з різних причин пропускали гру з «Вересом». Татарков не грав через дискваліфікацію, Сарнавський та Капіч – через застуду, а Вернидуб, Семенов та Дебелко продовжували відновлюватися після пошкоджень та теж не могли поїхати до Рівного.

Перша половина зустрічі пройшла відносно рівно. Суперники створювали однаково небезпечні моменти, яким, однак, не вистачило гостроти – на перерву обидві команди пішли з нулями на табло.

Відкрити рахунок криворіжцям вдалося лише у другому таймі: на 51 хвилині відзначився Клім Приходько. Однак радість гравців «Кривбасу» швидко закінчилася: на 60 хвилині один з гравців команди отримав червону картку за повторне порушення правил (що цікаво, перше було всього лише на дві хвилини раніше). «Червоно-білі» уже другий матч поспіль проводили у меншості, а до його завершення залишалося ще пів години.

Однак криворіжці відважно тримали оборону. Зрівняти рахунок рівнянам вдалося лише з пенальті на 82 хвилині. Здавалося б, майже повністю повторюється сценарій матчу зі «Львовом», а на «Кривбас» знову чекає втрата очок. Але пропущений м’яч збадьорив підопічних Юрія Вернидуба. Ті одразу ж кинулися в атаку та уже в наступну ігрову хвилину повернули собі перевагу: Андрій Понєдєльнік, який вийшов на заміну, забив головою.

Той гол став останнім у зустрічі. «Кривбас» зміг вибороти вольову перемогу, нарешті здобути три очки та повернути собі шосте місце в турнірній таблиці. Від єврокубкового п’ятого, яке зараз займає «Олександрія» нашу команду відділяє всього шість очок. Щоправда криворіжці зіграли на один матч більше.

«Кривбасу» і далі конче потрібно здобувати перемоги. Далі на криворіжців чекає надскладна гра із луганською «Зорею», яка пройде в наступну суботу, 8 квітня, у Кривому Розі.