Криворізькі дівчата вибороли золото та срібло Чемпіонату України з плавання

8 Травня 2023, 10:39 Поділитися

З 4 травня протягом чотирьох днів у Броварах проходив  Чемпіонат України з плавання. Криворізькі дівчата з ДЮСШ №2 гідно представили свій навчальний заклад та наше місто. Спортсменки вибороли шість золотих та дві срібних медалі змагань.

Вихованки ДЮСШ №2 Ніка Шарафутдінова, Марія Д'яченко та Ольга Медведєва стали переможницями та призерками чемпіонату України з плавання. На трьох дівчата здобули вісім нагород.

У Ніки - потрійне золото. Спортсменка у плаванні на спині на 50, 100 та 200 метрів посіла перші місця. На рахунку Марії також потрійне золота та одна срібна нагорода. Дівчина стала кращою у плаванні вільним стилем на дистанціях у 50 і 100 метрів. Також вона перемогла у комплексному плаванні на 200 метрів. Срібну медаль Марія Д'яченко виборола у батерфляї на 50 метрів. У плаванні брасом на 200 метрів почесне друге місце посіла Ольга Медведєва.

До змагань дівчат підготувала тренерка ДЮСШ №2 Лілія Біла.