Криворіжець Денис Кесіль у складі збірної України виборов золото на турнірі Swim Open Stockholm

18 Квiтня 2023, 12:27 Поділитися СПОРТ

З 13 по 16 квітня в Швеції проходили  Міжнародні змагання з плавання Malmsten Swim Open Stockholm. Збірна України на турнірі виборола 11 нагород, одну з яких до скарбниці перемог  українських плавців додав криворіжець Денис Кесіль. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України та національної олімпійської збірної України у фейсбуці.

Криворізький спортсмен успішно представив Україну у Стокгольмі. У фіналі Malmsten Swim Open Stockholm член олімпійської збірної України Денис Кесіль на дистанції 200 метрів  у стилі батерфляй з результатом 1:56.46 виборов золоту медаль. Окрім того, його результат став рекордом змагань та є нормативом на U23.

Нагадаємо, 22-річний Денис Кесіль - рекордсмен України на дистанції 200 метрів батерфляєм . Своїми стараннями, наполегливістю та вправністю він вже побудував блискучу спортивну кар’єру. А перші кроки у плаванні український спортсмен розпочинав у ДЮСШ №6 Кривого Рогу.