Більше 60 медалей: юні криворізькі плавці тріумфально виступили на Чемпіонаті у Дніпрі

21 Квiтня 2023, 19:20 Поділитися СПОРТ

19 та 20 квітня в дніпровському спортивному комплексі «Метеор» проходив відкритий чемпіонат міста із плавання. Аби продемонструвати свої навички та позмагатися за відзнаки, на нього з’їхалося більше семи сотень дітей з усієї країни. Кривий Ріг на змаганнях представляли вихованці ДЮСШ №10, які показали просто неймовірний результат, вибороли одразу 61 медаль. Про це школа повідомила на своїй сторінці в соцмережі.

19 квітня у Дніпрі розпочався дводенний відкритий Чемпіонат із плавання. Проходив він на базі спортивного комплексу «Метеор». Прийняли участь у змаганнях більше 750 юних плавців, дівчат та хлопців у віці від восьми до 16 років. Наше місто у Дніпрі представляв спортивний колектив ДЮСШ №10. Криворіжці показали на змаганнях просто неймовірний результат та 61 раз підіймалися на п’єдестал пошани за медалями різного ґатунку. Наші плавці відзначились наступним чином:

Золото у вільному стилі: змішаною командою на дистанції в 50 метрів здобули – Артем Пасічний, Софія Куликівська, Богдан Єлістратов та Мілана Бєловодська; на дистанції у 200 метрів – Єгор Суворов та Маргарита Нечипорук; на дистанції у 400 метрів відзначились Єгор Суворов та Мілана Бєловодська; а на дистанції в 800 метрів кращим став Єгор Суворов.

У стилі батерфляй: на дистанції в 50 метрів медалі здобули Аріна Царенко та Артем Пасічний; на дистанції в 100 метрів – Софія Куликівська, Аріна Царенко та Артем Пасічний.

На спині: кращаю стала на дистанції в 50 метрів – Софія Куликівська; на дистанції в 100 метрів – Артем Пасічний, Софія Куликівська та Ярослава Муразанова та Руслана Абдулаєва; на дистанції в 200 метрів перемогу здобули Руслана Абдулаєва, Софія Куликівська, Ярослава Муразанова та Іван Колесник.

Брасом дистанцію в 100 метрів найкраще подолав Артем Новіков; він же повторив своє досягнення вже на дистанції у 200 метрів.

Змішаною командою комбінованим стилем на дистанції в 50 метрів відзначились Софія Куликівська, Святослав Атамась, Артем Пасічний та Мілана Біловодська.

Руслана Абдулаєва здобула перемогу у триборстві.

Срібло у вільному стилі завоював на дистанції 50 метрів – Єлістратов Богдан; на дистанції у 100 метрів – Руслана Абдулаєва, Єгор Суворов та Ярослав Зайцев; на дистанції у 200 метрів відзначилась Мілана Бєловодська та Богдан Єлістратов; на дистанції 400 метрів – Богдан Єлістратов.

На спині: на дистанції в 50 метрів посіли друге місце Владислава Мінєнкова та Богдан Єлістратов; на дистанції в 100 метрів – Владислав Карпюк, Владислава Мінєнкова та Богдан Самойленко; на дистанції в 200 метрів – Владислав Карпюк та Богдан Самойленко;

Брасом: на дистанції в 200 метрів почесне друге місце завоювали Олександр Кучма та Макар Назимко.

У комплексному плаванні: на дистанції в 200 метрів – Артем Новіков.

У комбінованому стилі змішаною командою: на дистанції в 50 метрів непогано виступили та посіли друге місце Ярослава Муразанова, Олександр Кучма, Аріна Царенко та Єгор Суворов.

У триборстві – Богдан Самойленко, Артем Пасічний та Ярослава Муразанова.

Бронзу у вільному стилі на дистанції 50 метрів змішаною командою вибороли Роман Ленкін, Аріна Царенко, Єгор Суворов та Ярослава Муразанова. На дистанції 50 метрів в одиночному запливі – Максим Нечипорук та Ярослав Зайцев; на дистанції 100 метрів третє місце посіла Маргарита Нечипорук; на дистанції 200 метрів – Ярослав Зайцев.

У стилі батерфляй: на дистанції у 50 метрів на п’єдестал пошани потрапив третім Владислав Карпюк.

У плаванні на спині: на дистанції в 50 метрів бронзу взяла Ярослава Муразанова, Богдан Самойленко та Ярослав Зайцев; на дистанції 200 метрів – Роман Ленкін;

У стилі брас на дистанції в 50 метрів третє місце завоював Олександр Кучма; на дистанції в 100 метрів – Мілана Бєловодська; на дистанції в 200 метрів – Святослав Атамась.

У комплексному плаванні третім став Микита Гайдученко.

У триборстві – Маргарита Нечипорук та Єгор Суворов.

Окрім медалей та грамот, спортсмени отримували також подарунки, серед яких рюкзаки та різноманітне плавецьке знаряддя. Готували спортсменів до змагань досвідченні тренери Г. Іващенко та Т. Куликівська.

Привозити із всеукраїнських змагань цілий оберемок медалей стало для вихованців ДЮСШ №10 уже доброю традицією. Нагадаємо, нещодавно вони привезли одразу 35 медалей із Всеукраїнського кубку із плавання, який проходив в Одесі.