Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: З дотриманням безпекових вимог, у комунальному оздоровчому заміському таборі завершилась друга зміна

  2 Липня 2024, 11:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Тисяча дітей (віком від 9 до 15 років) з родин криворізьких військовослужбовців цього літа безкоштовно оздоровлюються у заміському таборі, який розташований у лісі. Це - діти з родин загиблих та зниклих безвісти захисників, тих військовослужбовців, які перебувають у полоні та військовослужбовців, які зараз воюють на фронті. Цього літа табір працює у п’ять змін, кожна з них триватиме 14 днів.

  Ю

  2 липня завершилась друга зміна у заміському таборі. На її закриття завітав в.о. міського голови Юрій Вілкул. «Від нас, дорослих, залежить щасливе майбутнє наших дітей та нашої країни, тому підростаюче покоління повинно бути фізично та морально здоровим. І поки батьки, брати та сестри боронять рідну землю від лютого ворога, діти не залишаються без уваги та опіки старших.

  Ще навесні разом з Радою оборони міста ми вирішили влітку у дитячому таборі, який розташований у лісовому масиві, оздоровити 1000 юних криворіжців. І вже сьогодні, з дотриманням безпекових вимог, завершилась друга зміна для 200 дітей з родин військовослужбовців, котрі як ніхто потребують нашої підтримки та уваги. Тому, ми створили для дітвори максимум комфорту та зручностей. Діти розважаються на доглянутій території табору та відпочивають в затишних корпусах. Ми приділили серйозну увагу безпеці, а саме: облаштували два укриття на 300 осіб. Педагоги підготували цікаві розважальні програми»,- сказав Ю. Вілкул.

  З 5 до 19 липня заїдуть на ІІІ зміну ще 200 хлопців та дівчат. Також, з 22 липня до 5 серпня і з 8 до 22 серпня, будуть відпочивати школярі.

  Зміни об’єднані тематикою: «Літо видатних дітей» (Ми - активні, Ми – спортивні, Ми – творчі, Ми – патріоти, Ми - креативні). Завдяки злагодженій команді табору та кухарів, діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням за меню шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Крім того, у таборі є каркасні басейни просто неба, майданчики для ігор, батути, велосипеди, веломобілі, надувні гірки та багато інших локацій.

  «Як швидко пролетіла зміна, ми зовсім недавно приїхали до табору, а вже треба повертатися додому. Мені все дуже сподобалось! Вихователі веселі та уважні, годували нас смачно, знайшла друзів - вони супер! Всім, хто підготував та організував нам відпочинок, величезна вдячність! Хочу ще повернутися сюди і не раз!», - поділився враженнями чотирнадцятирічний Артем.

  Крім того, у Кривому Розі літній відпочинок для криворізьких хлопців та дівчат організований на 203 пришкільних, спортивних та навчально-ігрових майданчиках. Тут створені максимально безпечні умови та організоване на належному рівні літнє дозвілля маленьких криворіжців. Школярі відпочивають активно, пізнавально, розвивають творче мислення, позитивну комунікацію, креативність та емоційний інтелект.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #табір
  • #літо